Верифікований профіль
7
Років досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1600
Останній візит на сайт
сьогодні
Спеціалізація: продаж квартир, комерційних приміщень та земельних ділянок. Член Асоціації фахівців з нерухомості України. Сертифікований ріелтор

Продаж квартир (1)

  • Siam Estate
    60 000 $
    1 083 $/м²

    Ключний пров., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    Житловий квартал КАСКАД-ЯРКО
    2 кімнати
    55 / 25 / 13 м²
    поверх 7 з 9
    2026 рік побудови
    1 міс. тому
    🔥 Сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК «Каскад Ярко» — комфорт, стиль і вигідна інвестиція Площа квартири - 55,4 м² Поверх 7 з 9 ✨ — дві окремі кімнати — ідеально для сім’ї — простора кухня для затишних вечорів — лоджія / панорамні вікна — максимум світла та простору 🏡 Переваги квартири: ✔️ індивідуальне газове опалення — економія та контроль тепла ✔️ якісне монолітне будівництво ✔️ сучасний будинок із продуманими деталями ✔️ комфортний поверх 🌿 Локація — баланс природи та міста: ЖК розташований у затишному мікрорайоні Каскад — поруч зелена зона, річка та гори, але до центру всього кілька хвилин. 📍 Поруч усе необхідне: — ТЦ “Велес”, “Арсен”, “Епіцентр”, “Метро” — школи та дитячі садочки...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.